Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Діалог заступника голови райдержадміністрації із сімейними лікарями був ґрунтовним та торкався найважливіших питань. Це насамперед зміцнення матеріально-технічної бази медичного закладу та підготовка його до роботи в осінньо-зимовий період.

 

Наразі вже виконано промивання системи опалення, заміну батарей, ремонт покрівлі. Валентина Волоцкова відзначила значну допомогу, надану Кочетоцькою селищною радою у питанні забезпечення амбулаторії теплом та комфортних умов для хворих.

Обговорила керівниця і організацію роботи медиків в умовах реформування галузі, у тому числі і стан укладання декларацій – на сьогодні свого лікаря обрали 75 % населення селища.

Валентина Михайлівна також відвідала аптечний заклад, який забезпечує медикаментами мешканців Кочетка, де обговорила з провізором стан реалізації урядової програми «Доступні ліки». У представленому тут асортименті лікарських препаратів є найнеобхідніше як для надання першої медичної допомоги, так і для тривалого лікування.

Результатом відвідування заступником голови райдержадміністрації амбулаторії було визначення векторів руху у напрямку подальшого розвитку закладу та підвищення якості медичних послуг. Запропоновані кроки та визначені завдання здійснюватимуться у тісній взаємодії органів виконавчої влади і місцевого самоврядування.