Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

З нагоди Дня рятівника у міському культурному центрі «Імідж» вогнеборців привітали з професійним святом перший заступник голови райдержадміністрації Григорій Танков, голова райради Антон Бабієць та міський голова Галина Мінаєва.

 

Героїчна служба – саме так оцінюють земляки діяльність пожежних, фахівців аварійно-рятувальних загонів, інших спецформувань, які запобігають, а в разі необхідності протидіють природним стихіям, техногенним та екологічним катастрофам.

Цілодобово бійці державної служби з надзвичайних ситуацій здатні миттєво виїхати на чергове завдання і, ризикуючи власними здоров’ям та життям, приборкати вогонь, врятувати життя людей, майно та матеріальні цінності, природні ресурси. Рятівники із застосуванням спецобладнання допоможуть і тим, хто потрапив у дорожньо-транспортну природу або опинився в скрутній ситуації на воді.

«Протягом останнього тижня я зустрічався з вами на військовому полігоні біля Клугино-Башкирівки, де на власні очі бачив вашу дуже тяжку та небезпечну працю, – звернувся до винуватців свята Григорій Танков. – Вражений вашим професіоналізмом та мужністю.

Нам спільними зусиллями рятувальних служб та влади вдалося ліквідувати надзвичайно велику пожежу на торфовищі в зоні полігону загальною площею 10га, де були задіяні 11 одиниць спецтехніки, а також, окрім пожежних, лісівники, авіатори, військовослужбовці, правоохоронці. Висловлюю всім щиру вдячність за злагоджену та результативну співпрацю, завдяки чому вдалося перемогти вогняну стихію. Коли ми діятимемо саме так дружно завжди, здолаємо всі перешкоди.

Щиро поздоровляю рятувальників зі святом, бажаю родинного благополуччя, успішної та плідної діяльності на благородному поприщі».

Посадовці вручили кращим бійцям-рятівникам почесні грамоти, а колективу – цінні подарунки та побажали всім подальших гараздів. Юні артисти порадували присутніх яскравою концертною програмою.