Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

У конференції взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Григорій Танков, заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова, голова райради Антон Бабієць, заступник голови обласної ради ветеранів Володимир Гриневич, сільські й селищні голови.

 

Спочатку делегатів і гостей у залі привітали піснями хор ветеранів «Надія» і народний вокально-хореографічний ансамбль «Бояничі».

У своїй доповіді голова ради ветеранів Валерій Горовенко проаналізував проведену за 4 роки роботу, підкресливши основне завдання організації – захищати та відстоювати соціально-економічні права і пільги ветеранів, інвалідів війни, ветеранів праці, учасників АТО/ООС, пенсіонерів та всіх людей похилого віку. Він навів також приклади тісної взаємодії ветеранів з райдержадміністрацією, органами місцевого самоврядування, соціальними службами, які вирішують багато питань життєзабезпечення старшого покоління району. Серед недоліків – недостатня робота з патріотичного виховання молоді у закладах освіти.

Істотних змін зазнав порядок фінансової підтримки організації: відповідно до законодавства кошти для здійснення діяльності віднині надаватимуться на конкурсній основі з місцевого бюджету.

Перший заступник голови райдержадміністрації Григорій Танков висловив надію, що прийняті зміни, які певним чином ускладнюють роботу ветеранських організацій, буде переглянуто.

«Ми зі свого боку повинні зробити все можливе для збереження та підтримки нашої ветеранської організації», – сказав Григорій Танков.

Роботу ветеранської організації за звітний період було визнано задовільною.

Згідно з регламентом звітно-виборної конференції було обрано президію, голову і секретаря районної організації ветеранів, делегатів на обласну конференцію. Керівником організації за одноголосним рішенням учасників конференції знову став Валерій Горовенко.