Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Валентини Волоцкової за участю начальників відділів соціально-гуманітарної сфери та громадського діяча з Тетлеги Ольги Ішутинової відбулася нарада.

 

На порядку денному стояло питання підтримки районною державною адміністрацією проєктів благодійного фонду «Дій на благо», який нещодавно було засновано за ініціативи родини Ішутинових.

Роботу благодійного фонду буде спрямовано на підтримку сімей, в яких живуть діти з інвалідністю. Підтримка буде носити різнобічний характер – від психологічного до матеріального спектрів.

На нараді було обговорено стратегічні плани нового благодійного фонду, шляхи розв’язання проблемних питань, в результаті чого вирішено найближчим часом провести спільне розширене засідання благодійного фонду, представників місцевої влади та громадських діячів для налагодження партнерських відносин та закріплення співпраці.

Валентина Волоцкова наголосила на необхідності залучення спонсорських коштів, прийняття нестандартних креативних рішень та участі у грантових проєктах. Усі члени наради підкреслювали важливість співпраці органів місцевої влади та громадських діячів.