Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Про це повідомляє Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації. Монетизація пільг відбуватиметься за зразком безготівкової монетизації субсидій через Ощадбанк.

 

Паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі – готівкова і безготівкова.

Пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через Ощадбанк. Для цього АТ “Ощадбанк” вестиме у відповідних автоматизованих системах обліку банку персоніфікований облік пільговиків та коштів, які надходитимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально. Після того, “Ощадбанк” здійснюватиме переказ коштів на рахунки управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг на підставі договорів, що укладаються між ними та АТ “Ощадбанк”.

Такий механізм розроблено для забезпечення максимальної зручності тих категорій громадян, які мають право на пільгу і звикли не витрачати сили і час на оплату житлово-комунальних послуг.

Пільги у готівковій формі надаватимуться тим пільговикам, які бажають отримувати свою пільгу готівкою. Для цього їм потрібно буде звернутися в управління праці та соціального захисту населення, написати відповідну заяву і надати реквізити банківського рахунку в Ощадбанку. Після цього пільгу виплачуватимуть готівкою.

Управління праці та соціального захисту населення формуватимуть щомісяця до 25 числа реєстри пільговиків для виплати пільг у готівковій формі і передаватимуть їх Мінсоцполітики. Після чого Міністерство, опрацювавши отримані реєстри, надсилатиме їх до Ощадбанку та переказуватиме зазначеному банку кошти для виплати монетизованих пільг.

Таким чином, кошти надходитимуть на особисті рахунки пільговиків, які зможуть зняти їх з власного рахунку у будь-який час.

Для забезпечення виплати пільг у грошовій готівковій та безготівковій формі управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації вже проведена певна робота. Зокрема, прийнято рішення для правильного розрахунку розміру пільги оновити документи пільговиків. Уповноваженим особам з прийому документів сільських, селищних рад рекомендовано провести відповідну роботу.

Для отримання пільг з 01.10.2019 за новим порядком всім пільговикам необхідно надати до сільської, селищної ради такі документи:

ксерокопія паспорту,

ксерокопія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду,

довідка про склад сім’ї,

ксерокопія пільгового посвідчення,

технічний паспорт на житловий будинок,

номер мобільного телефону.

Увага: без наявності номеру мобільного телефону виплата пільг з 01.10.2019 неможлива.