Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Проходить він у рамках 26-го BOOKFORUM та триватиме 4 дні. Серед учасників заходу – директор комунального закладу «Чугуївська районна централізована бібліотечна система» Світлана Морозова та завідуюча Новопокровською бібліотекою-філією Тетяна Чернова.

 

Наукова бібліотека Львівського національного університету ім. Івана Франка вкотре вітала бібліотекарів з усіх куточків України, які зібрались, аби обговорити стратегічні питання сьогодення бібліотечної справи, скоординувати дії у подальшому та вирішити проблеми функціонування в інформаційному та науковому просторі.

Свого часу директорка Українського інституту книги Олександра Коваль вирішила запросити бібліотекарів на Форум видавців у Львові – і ось вже десять років у рамках книжкових дискусій та зустрічей відбувається бібліотечний форум. Це прекрасна можливість працівників бібліотечної сфери налагодити співпрацю з видавцями та авторами, а також поділитися досвідом з колегами.

Цьогоріч справжнім подарунком для учасників заходу стала зустріч з письменником і громадським діячем Сергієм Жаданом. «Той, хто встиг поховати бібліотеку як явище, трохи поспішив, – зазначив він. – Безперечно, книга – це привіт з минулого, але без нього не можна будувати словниковий запас майбутнього. Видавці і письменники не мають стояти осторонь від долі бібліотек. Бібліотеки не про те, щоб зберігати, а про те, щоб ділитися. Тому ми приречені на співпрацю».