Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Її засідання відбулося 19 вересня 2019 року під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Валентини Волоцкової. На ньому були розглянуті питання щодо алгоритму взаємодії членів робочої групи з питань запобігання та протидії домашньому насильству.

 

Присутні обговорили також впровадження в закладах освіти району програм для учнів 7-11 класів “Особиста гідність. Безпека життя. Громадська позиція”, проведення в загальноосвітніх школах району заходів до Всеукраїнського тижня “Стоп булінг” та організацію виконання районної Програми із запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі у Чугуївському районі на 2019-2020 роки.

Члени Координаційної ради в обговорені торкнулися нагальних питань щодо оперативного реагування на факти насильства в сім'ях та проведення профілактичної роботи з сім'ями, де трапилися повторні випадки. Увага членів ради була зосереджена на особливостях роботи з сім'ями, де було виписано терміновий заборонний припис особі, яка вчинила насильство.

За підсумками проведеного засідання прийнято резолюцію з визначенням пріоритетних напрямків роботи району в зазначеному напрямку. Були прийняті наступні рішення: розробляти щотижневий графік виїзду робочої групи з питань запобігання та протидії домашньому насильству; провести спільну нараду членів Координаційної ради та педагогічних працівників, які відповідають за організацію роботи щодо запобіганню булінгу та насильства серед учнів шкіл; укласти меморандум про співпрацю з Чугуївським місцевим центром надання безоплатної вторинної правової допомоги.