Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Освітянська спільнота Чугуївщини відзначила відразу кілька професійних свят – працівників освіти та їх колег з дошкільної та позашкільної сфер.

 

Перший заступник голови райдержадміністрації Григорій Танков і голова райради Антон Бабієць відзначили нагородами освітян за сумлінну працю, високу професійну майстерність і вагомий внесок у виховання дітей та учнівської молоді.

«Надважлива діяльність педагога в мене завжди асоціюється з копіткою творчою майстерністю гончаря – наставник так саме формує світогляд юної особистості, натхненно й цілеспрямовано вкладає в душі дітей гуманістичні принципи та ідеали, вчить їх уму-розуму, адаптує до дорослого життя, – звернувся до педагогів та вихователів Григорій Танков. – Наразі, коли триває реформа освітянської галузі, вам доводиться щоденно вчитися, освоювати новітні педагогічні форми та методи. Судячи із здобутків, вам це добре вдається, за що – щира подяка вам від усієї громади Чугуївщини. Тож натхненно та плідно дійте й надалі! Здоров’я, наснаги, успіхів вам і вашим рідним».

Також присутніх поздоровили заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова та начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Бєлєвцова. Вони відзначили безсумнівні досягнення учнів району в предметних олімпіадах, спортивних змаганнях, творчих та наукових конкурсах, громадській діяльності.

Важливими факторами, що вплинули на ці успіхи, є невпинний процес зміцнення матеріально-технічної бази навчальних і дошкільних закладів, створення комфортних умов для гармонійного розвитку підростаючого покоління, самовіддана праця вчителів, вихователів, батьків та усіх причетних до виховання юні.

Посадовці висловили сподівання, що наші педагоги й надалі успішно підтримуватимуть високе реноме освіти Чугуївщини.

Святкову атмосферу урочистого заходу своїм виступом створювали також аматори сцени районного Будинку культури.