Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

4 жовтня заступник голови ХОДА взяв участь в урочистому відкритті заходу.

 

Форум, який об’єднав в одному заході представників бізнесу, громадських організацій, влади, проходить у регіоні вдруге. Цього року форум відбувається під гаслом «Почути кожного». Головна мета заходу – трансформація себе, власного бізнесу та держави.

«Цей форум спрямований на те, щоб стимулювати найактивніших представників громадських організацій для того, щоб вони спільно зі владою, спільно з партнерами, представниками бізнесу, створювали інноваційні проєкти, які потім будуть разом реалізовувати. Обласна державна адміністрація і особисто голова ХОДА Юлія Світлична робить дуже багато для роботи з громадськими організаціями, з підтримки їх ініціатив у різних сферах», - сказав Анатолій Бабічев.

У ході форуму пройде декілька панельних дискусій. Протягом дня учасники обговорюватимуть як громадські лідери можуть змінювати країну вже сьогодні, яким чином досягати дієвих змін у складних умовах, як долати кризи та перепони на шляху до досягнення мети, які управлінські технології можна використовувати, як надихати і вести за собою людей і де самому знаходити мотивацію для досягнення амбітних цілей. Також у рамках форуму будуть презентовані успішні проєкти взаємодії громадського сектору, влади та бізнесу.