Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Щодня у засобах масової інформації наводиться сумна статистика аварій на дорогах та загибелі людей. Так, в Україні за 8 місяців трапилося понад 100 тис. аварій, загинуло більше 800 осіб. Однією з причин таких трагедій є незнання елементарних правил поведінки людей на дорогах та у транспорті.

 

Сектор цивільного захисту райдержадміністрації звертається до населення району з проханням бути дуже обережними, вирушаючи до місця роботи, навчання або відпочинку, і скористатися деякими порадами та рекомендаціями.

Виходячи з будинку, у разі можливого руху транспортних засобів відразу зверніть на це увагу дитини і разом подивіться, чи не наближається до вас транспорт. Якщо біля під'їзду стоять транспортні засоби або ростуть дерева, що закривають огляд, зупиніться і озирніться: чи немає небезпеки.

На тротуарах дотримуйтесь правого їх боку, не ведіть дитину по краю, а маленьких – тримайте за руку. Готуючись перейти дорогу, огляньте проїжджу частину дороги. Не стійте на краю тротуару, адже при проїзді транспортний засіб може зачепити. Зверніть увагу на автотранспорт, який готується повернути, – про його наміри свідчитимуть покажчики повороту.

Перетинайте проїжджу частину дороги по пішохідних переходах або на перехрестях, йдіть лише на зелений сигнал світлофора. Виходячи на дорогу, припиняйте розмови і зосередьте увагу на безпечному переході, не поспішайте і не біжіть.

Будьте обережні при виході з громадського транспорту, завжди ідіть попереду дитини. Готуючись до посадки в транспортний засіб, переконайтесь, що транспорт не рухається. Не сідайте в момент його відправлення, бо є небезпека бути притиснутим дверима. В очікуванні громадського транспорту стійте на посадкових майданчиках, а під час руху тримайтеся за поручні. Виходити можна лише при повній зупинці автотранспорту.

Привчайте дітей молодшого віку сидіти в автомобілі на задньому сидінні і не відволікайте водія розмовами. Обов’язково слід користуватися ременями безпеки.