Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

З метою соціальної допомоги малозабезпеченим та вразливим категоріям населення районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді взаємодіє з громадськими та волонтерськими організаціями Харківщини і зарубіжними.

 

За словами фахівців, ЦСССДМ тісно співпрацює з такими благодійними організаціями як «Волонтери: Дорослі – дітям», «Право на захист», «Дон Калабрія Україна», «Простір гідності». Так, з допомогою ГО «Простір гідності» члени родин, які перебувають у складних життєвих обставинах, прийомні батьки, батьки-вихователі, патронатні вихователі отримали кваліфіковану психологічну підтримку, навчилися вирішувати конфліктні ситуації мирним шляхом.

Налагоджена взаємодія центру з волонтерами дозволяє незахищеним верствам населення Чугуївського району отримувати якісні соціальні послуги та гуманітарну допомогу. Лише завдяки благодійному фонду «Волонтери: Дорослі – дітям», який надає допомогу у вигляді одягу, взуття, дитячої літератури, побутових речей, іграшок, з початку 2019 року вдалося допомогти 52 родинам з неповнолітніми дітьми.

Успішно діє створена спеціалістами ЦСССДМ минулого року районна громадська організація «Добро поруч», основною метою діяльності якої є соціальна, психологічна підтримка, захист прав і свобод дітей, молоді, незахищених верств населення. Цією ГО було започатковано соціальні проекти «Родина» (до Дня усиновлення) і «Пам’ять, як квітка, яка ніколи не в’яне» (до Дня захисника України).

Центром соціальних служб також проводяться семінари, лекції та засідання круглого столу за участю інститутів громадянського суспільства з питань популяризації волонтерського руху.