Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Під час заходу було розглянуто низку питань, що стосувалися організації роботи органів місцевого самоврядування та життєдіяльності населених пунктів.

Серед них – наповнення місцевих бюджетів та забезпечення своєчасної повної сплати податків до бюджетів усіх рівнів; передача інвентаризаційних справ на об’єкти нерухомості та визначення зберігача інвентаризаційних справ; порядок передачі земельних ділянок у приватну власність.

Уваги потребує і така ланка у діяльності місцевих рад, як цивільний захист. Присутнім було доведено перелік необхідних документів, які мають розроблятися органами місцевого самоврядування щодо цього, та алгоритм дій у разі надзвичайних подій. Це, зокрема, стосується оперативного реагування та порядку оповіщення відповідальних осіб.  

На семінарі-нараді наголошувалося і на необхідності відповідального підходу до організації призову громадян на строкову військову службу. За планом восени цього року 32 юнака має бути відправлено до Збройних Сил України.

Сільським та селищним головам, секретарям також нагадали про те, що з 1 жовтня отримання пільг відбуватиметься у готівковій формі, тож у найкоротші терміни необхідно оновити особові справи.  

Зважаючи на День захисника України, який відзначатиметься незабаром, перший заступник голови райдержадміністрації Григорій Танков звернув увагу керівників органів місцевого самоврядування на забезпечення громадської безпеки та порядку напередодні та під час проведення заходів з нагоди свята.