Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Тетяна Кулешова розповіла про те, як участь у конкурсах дала змогу громадам району поліпшити матеріально-технічну базу закладів культури.

 

Завдяки грантовим перемогам в районі комп’ютеризовано 11 бібліотек, де почали надаватися нові послуги для користувачів з вільним, безкоштовним доступом до мережі Інтернет. Відкрились безкоштовні курси комп’ютерної грамотності для населення; започатковано проект з надання безкоштовних скайп – консультацій населення з юридичних питань.

За рахунок отриманих грантових перемог у Новопокровському селищному будинку культури відновлено опалення, побудовано котельню на твердому паливі, замінено 115 батарей, відремонтовано спортивний зал, придбано спортивне обладнання та інвентар, оснащено звуковою та світловою апаратурою сцену, встановлено 22 енергозберігаючі склопакети, капітально відремонтовано 6 гурткових кімнат, замінена електропроводку, відремонтовано санвузли, фасад будівлі; в Есхарівському селищному будинку культури проведено поточний ремонт приміщень, капітальний ремонт туалетних кімнат, замінено 36 вікон і двоє дверей на енергозберігаючі.

У серпні 2019 року у регіональному конкурсі «Разом у майбутнє» отримав перемогу проект КЗ «Чугуївська районна централізована бібліотечна система» «Бібліотека – дім, де зігрівають серця». У результаті його реалізації центральна районна бібліотека матиме кімнату-хаб для зібрань за інтересами, проведення зустрічей, засідань круглого столу, майстер-класів для молоді та підлітків Есхару. Протягом визначеного проектом часу буде освоєно кошти у розмірі 210 тис.грн на проведення ремонту приміщення, закупівлю меблів, книжок, необхідного цифрового технічного оснащення.