Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

З метою запобігання потраплянню сімей у групи ризику та попередження виникнення складних життєвих обставин з початку року соціальні служби постійно здійснюють виїзди до населених пунктів району.

 

8 жовтня відбувся рейд до смт Чкаловське, с. Базаліївка та с. Коробочкине. Фахівці побували в сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах та де існує ризик соціального сирітства, а також у сім’ях, яким призначено допомогу при народженні дитини з метою контролю за цільовим використанням коштів.

У проведенні рейду взяли участь представники Чугуївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей райдержадміністрації,   інспектор у справах дітей Чкаловської селищної ради.

З батьками проводилася профілактична робота щодо відповідального ставлення до виконання батьківських обов’язків, належного догляду за дітьми, планування сімейного бюджету, а саме доцільного використання державних виплат, також були проведені бесіди щодо негативного впливу алкогольних напоїв та важливості додержання здорового способу життя.

Вирішували питання щодо влаштування дитини шкільного віку до освітнього закладу, сприяли у зверненні батьків до медичних працівників з метою обстеження дітей.

Робота у напрямку взаємодії з об’єднаною територіальною громадою щодо соціальної підтримки населення та вчасного виявлення сімей, які потребують сторонньої допомоги, буде продовжуватись.