Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Розмір компенсації становить 80% вартості насіння без урахування сум податку на додану вартість, але не більше 80 тис. грн на одне господарство. Граничний строк подання документів уповноваженим банкам – 1 листопада поточного року.

 

Фінансова підтримка надається фермерському господарству, в тому числі сімейному фермерському господарству, що зареєстроване до 2019 року, володіє або користується землями сільськогосподарського призначення, права на які зареєстровані в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Для отримання часткової компенсації необхідно придбати насіння сільськогосподарських рослин вітчизняного виробництва у суб’єктів насінництва, зазначених в Державному реєстрі суб’єктів насінництва та розсадництва (розміщений на офіційному сайті Мінагрополітики), або у фізичних осіб – підприємців та юридичних осіб, які здійснюють виробництво та його реалізацію.

Потім подати заяву та пакет підтверджуючих документів до уповноваженого банку (копію статуту або договору; відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно; копію фінансового документа щодо доходу (виручки) від реалізації продукції; довідку про відсутність заборгованості з платежів; згоду щодо надання уповноваженим банком інформації). Крім того, також надаються копії сертифікатів щодо сортових та посівних якостей насіння платіжного доручення про оплату, накладної, акта про висів придбаного насіння.

У разі закупівлі насіння у фізичних осіб підприємців та юридичних осіб, не включених до Реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва, одержувачі додатково до зазначених документів подають уповноваженому банку оригінали документів на якість насіння.

Подати документи до уповноваженого банку можна кілька разів протягом бюджетного року.

Державна підтримка надається через уповноважені банки, які підписали Меморандум з Мінагрополітики з питань реалізації державної підтримки сільгосптоваровиробників.

Компенсація вартості закупленого насіння вітчизняного виробництва здійснюється двічі протягом бюджетного року на основі реєстрів, поданих уповноваженими банками до Мінагрополітики.

 

Акт про висів придбаного насіння 

 

Заявка для отримання часткової компенсації вартості насіння