Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

В урочистому відкритті взяв участь перший заступник голови ХОДА Марк Беккер. Він привітав учасників та гостей заходу від імені голови області Юлії Світличної з відкриттям міжнародної агропромислової виставки і форуму з розвитку фермерства.

 «За невеликий проміжок часу, з 2014 року, AGROPORT виріс до масштабної міжнародної події. Відрадно, що цей бізнес-форум внесений до календаря продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАУ) як основний майданчик, на якому розглядаються найважливіші питання, котрі стосуються аграріїв, уряду і взаємин між державою і бізнесом, - сказав Марк Беккер. - AGROPORT - це майданчик для налагодження нових бізнес-відносин, укладання контрактів, пошуку нових напрямків розвитку сільського господарства».

Марк Беккер також зазначив, що за 8 місяців цього року аграріям Харківської області вдалося зібрати 3,6 млн тонн зернових і зернобобових культур. За цим показником Харківська область знаходиться на першому місці серед усіх регіонів України. Друге місце регіон посідає з виробництва озимої пшениці, на 23,6% зросло виробництво кукурудзи, на 8% - виробництво соняшнику.

«За вісім місяців цього року індекс обсягів виробництва валової продукції сільського господарства склав понад 110%. Це переважно стосувалося галузі рослинництва, - пояснив Марк Беккер. - Вперше за останній час індекс валової продукції в галузі тваринництва склав 105,6%. Це збільшення обсягів та реалізації м'ясної продукції, створення нових робочих місць. Аграрії Харківщини можуть цим пишатися».

За інформацією Марка Беккера, за вісім місяців цього року продуктивність дійного стада збільшилася майже на 4% (за цим показником Харківщина посідає друге місце серед регіонів України). Крім того, аграріям Харківщини вдалося збільшити машинно-тракторний парк. Було придбано 700 одиниць техніки на понад ніж 1 млрд грн. Усього інвестиції у сільське господарство Харківщини склали понад 1,1 млрд грн. Експортне постачання за 8 місяців склало понад 620 млн дол. США.

Довідка. XII Міжнародна агропромислова виставка і форум з розвитку фермерства будуть проходити до 12 жовтня на базі Міжнародного аеропорту «Харків». Так, у рамках відкриття заходу відбудеться стратегічна сесія на тему «Впровадження цілей сталого розвитку на регіональному рівні». Також пройде науково-практична конференція «Здоров'я ґрунтів і продовольча безпека в умовах сучасних кліматичних змін», семінари «Технології органічного виробництва», «Аграрний сектор економіки України: сучасні тренди пореформеного розвитку» та інші.

11 жовтня в рамках форуму відбудеться конференція, де будуть обговорювати стан виробництва олійних культур, конференція на тему ведення горіхового бізнесу, круглий стіл з бджільництва, семінар на тему виробництва якісного молока для виготовлення сирів і дитячого харчування та інші заходи. Одночасно з проведенням форуму і виставкою відбудеться сільськогосподарський ярмарок «Слобожанська ферма». У ній візьмуть участь виробники органічної, натуральної фермерської продукції. Ярмарок буде проходити на території аеропорту «Харків», на майданчику біля термінала «С», з 9:00 до 17:00.