Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Сьогодні відбулася робоча нарада з питань виконання вимог статей 32, 86 Лісового кодексу України, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Григорій Танков.

 

На нараді були присутні керівники семи лісогосподарських підприємств, які розташовані на території району, та працівники поліції, ДСНС і СБУ. Були обговорені вимоги Лісового кодексу України щодо повноважень Чугуївської райдержадміністрації у сфері лісових відносин та питань організації охорони і захисту лісів лісогосподарськими підприємствами.

Завідувач сектору цивільного захисту райдержадміністрації Микола Лучников поінформував присутніх про виникнення лісових пожеж на території Чугуївського району. Протягом пожежонебезпечного періоду 2019 року в лісах трапилося 13 низових пожеж на площі 8,72га, прямі збитки від яких склали 13,7 тис. грн. Найбільше пожеж виникло у лісах ДП «Чугуєво-Бабчанське лісове господарство» (6), ДП «Новомосковський військовий лісгосп» (5), ДП «Скрипаївське навчально-дослідне лісове господарство» (2).

Значну увагу на нараді було приділено пожежі на торф’яниках-болотах бригадного полігону (військова частина А0501, село Клугино-Башкирівка), для ліквідації якої від Головного управління ДСНС України у Харківській області було залучено 8 одиниць пожежно-рятувальної техніки, 4 одиниці – від військових частин Чугуївського гарнізону, а також гелікоптер МІ-8 ДСНС України, інженерна техніка типу ІМР-2 Навчального центру ОРС ЦЗ ДСНС України, БАТ-2, пожежний танк ГПМ-54 Збройних сил України. Відмічено формальний підхід працівників Чугуївського лісництва ДП «Новомосковський військовий лісгосп» до питання виділення сил згідно з мобілізаційним оперативним планом ліквідації лісових пожеж на 2019 рік.

Перший заступник голови райдержадміністрації Григорій Танков наголосив на необхідності своєчасного інформування керівництва райдержадміністрації про всі випадки лісових пожеж та важливості дотримання порядку організації взаємодії підприємств, установ і організацій району, районних спеціалізованих служб цивільного захисту під час гасіння великих лісових пожеж.