Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Перший заступник голови райдержадміністрації Григорій Танков зустрівся з працівниками Новопокровського КХП та обговорив з ними питання, що найбільше хвилюють людей.

 

Гострою проблемою для багатьох представників цього трудового колективу залишається вкрай погана та небезпечна автодорога від Новопокровки до Кам’яної Яруги, якою їм щодня доводиться користуватися. Їх колеги зі Старої Покровки теж скаржаться на незадовільний стан дорожнього покриття вже від свого села до Новопокровки, а також на власних вулицях.

Григорій Танков пояснив, що, так званий, ямковий ремонт, яким щороку латається шлях від Кам’яної Яруги до Новопокровки, малоефективний, тому від цієї технології на Чугуївщині поступово відходитимуть. Й так на цьому напрямі витрачається значна частина загальних коштів, спрямованих на ремонт доріг, адже тут доводиться вкладати щільніше двошарове асфальтове покриття через інтенсивний рух багатотонних зерновозів. Останніми роками тут капітально відновлено декілька ділянок полотна по 200 та 500 метрів і планується повністю модернізувати всі шість кілометрів вказаного шляху.

Також намічено реконструкцію автодороги від Старої Покровки до Новопокровки. А щодо вуличних доріг, які перебувають у комунальній власності громади, то слід використати для цього власні кошти з місцевого бюджету.

Крім того, Григорій Танков пообіцяв допомогти вирішити проблеми з освітленням вулиці Зарічної в Старій Покровці та розібратися з наріканнями на діяльність енергетиків у Кам’яній Ярузі.

Він також взяв до уваги серйозні зауваження людей з приводу необхідності своєчасного початку роботи котельні на комбінаті в опалювальний сезон, бо вона обслуговує разом з підприємством ще десять житлових багатоповерхівок.

На зустрічі обговорювались перспективи створення Новопокровської ОТГ та інші актуальні аспекти місцевого життя.

«Я надзвичайно задоволений цікавим та, сподіваюсь, корисним для всіх нас діалогом, – звернувся до трудового колективу Григорій Танков. – Ми визначилися з найболючішими проблемами, тож будемо їх усувати й планувати роботу в подальшому. Якщо впевнено та злагоджено діяти й далі, то скоріше подолаємо перешкоди та зробимо наше життя кращим».

Після зустрічі з колективом очільник району провів особистий прийом працівників КХП.