Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Сьогодні у Великобабчанському навчально-виховному комплексі відбулися урочистості, пов’язані з відкриттям оновленої спортивної зали, яка є результатом перемоги сільчан в обласному конкурсі «Разом в майбутнє».

 

Згідно з мініпроєктом «Бабка – спортивна!» в НВК придбано два дитячих скеледроми, комплект спортивного обладнання, ігровий комплекс, велотренажери та бігові доріжки. Також у рамках проєкту встановлено металеві вхідні двері і металопластикові вікна.

У церемонії його відкриття взяли участь заступники голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова і голови райради Інесса Ковтун, депутат Харківської обласної ради Дмитро М’ягкий, сільський голова Віктор Чижиков, директор АФ «Зоря» Леонід Лисаченко, школярі.

«Мені дуже приємно, що, доклавши спільні зусилля, нам вдалося реалізувати цей важливий проєкт, – відзначила Валентина Волоцкова, ознайомившись з проведеними роботами. – Спорт і фізичне виховання – актуальні питання для нас усіх. Бажаю школярам успіхів в освоєнні нового спортивного комплексу».

Поздоровлення цього дня приймала і директор Новопокровського НВК Ірина Деговцова, бо очолюваний нею навчальний заклад з мініпроєктом «Смачного» став ще одним щасливим переможцем обласного конкурсу.

Тут капітально відремонтовано три зали шкільної їдальні. Під час ремонту всі стіни було оброблені протигрибковою сумішшю, зроблено підвісну стелю, замінено електропроводку, покладено керамічну плитку, стіни пофарбовано в яскраві кольори.

За словами Валентини Волоцкової, органи виконавчої влади та місцевого самоврядування вважають надважливими питання харчування школярів і роблять все можливе для його поліпшення. «Бажаю навчальному закладу не зупинятися та реалізувати ще більше проектів», – наголосила вона.