Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Про це під час брифінгу 11 жовтня повідомив заступник начальника з розвитку Служби автодоріг у Харківській області Сергій Пляка.

 

«Демонтований третій проліт у районі опори, де була руйнація, встановлені мостові інженерні конструкції, - сказав Сергій Пляка. - На середину жовтня заплановані роботи з підйому середнього прольоту. Це складна робота. Плануємо одночасно підняти всі дев’ять балок, не чіпаючи основного покриття, для того, щоб звільнити зруйнований ригель. Потім проводитимуться роботи з демонтажу старого ригеля, встановлення опалубка, армування, заливання бетоном».

Також Сергій Пляка повідомив, що тривають заходи з покращення безпеки дорожнього руху на окружній дорозі в районі екопарку. Там проводяться роботи з влаштування водовідвідного лотку, вкладається бетон.

«Кількість відвідувань екопарку зростає, заходи, які були в наявних смугах руху, не відповідають вимогам правил безпеки ні для транспорту, ні для пішоходів, - сказав Сергій Пляка. -  Будується так звана «швидкісна перехідна смуга», тобто розширюється дорога перед поворотом, на в’їзді в екопарк. Наступного тижня плануємо розпочати роботи зі зміни радіусу самого заїзду. Також будуть перенесені світлофори. Плануємо закінчити роботи до середини листопада. За графіком встигаємо».

Також з наступного року планується розпочати роботи з будівництва надземного пішохідного переходу з ліфтом. Планується побудувати окремий заїзний «ківш» з додатковою смугою і зупинкою для автобусів, бар’єрне огородження.

Також Сергій Пляка зазначив, що наразі проводяться роботи щодо влаштування автономного освітлення (від сонячних батарей) на чотирьох відремонтованих мостах по дорозі Мерефа – Лозова – Павлоград.

Розповідаючи про ремонтні роботи на місцевій мережі доріг, заступник директора ДП «Дороги Харківщини» Сергій Литвинець розповів, що 88 об’єктів, запланованих на 2019 рік, майже  завершені.

«Залишилося завершити капітальний ремонт мосту в Балаклійському районі, - сказав Сергій Литвинець. - Закінчили роботи по правій стороні у напрямку до Донця: з демонтажу бар’єрного, перильного огородження, перенесення комунікацій. Також виконуємо роботи з влаштування майданчику під тимчасовий ваговий комплекс, який знаходиться в Лозівському районі поблизу населеного пункту Нова Іванівка».

Також на дорогах Харківщини продовжуються роботи з ямкового ремонту. Щодня працює близько 25 бригад.