Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

З надважливого о цій порі питання – початок опалювального сезону – надала інформацію начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації Ірина Володько.

 

Вона, зокрема, зазначила, що вже видано розпорядження керівників обласної та районної державних адміністрації про початок опалювального сезону. Населені пункти району до осінньо-зимового періоду готові.

В. Волоцкова дала доручення керівникам відповідних підрозділів райдержадміністрації взяти під контроль теплопостачання в навчальних закладах та районній лікарні, щоб забезпечити в першу чергу дітям та хворим комфортне там перебування.

Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Дмитро Бондаренко повідомив, що зараз в управлінні встановлюється нове програмне забезпечення для виплати пільг та призначення субсидій.

Він також зосередив увагу присутніх на необхідності впровадження на Чугуївщині послуг раннього втручання – медичної, психологічної, соціальної та педагогічної допомоги, яка надається сім’ям мультидисциплінарною командою фахівців і спрямована на розвиток дітей від народження до 4-х років з порушеннями розвитку.

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації поінформували також про стан справ у бюджетній, освітній, містобудівній сферах, сільському господарстві тощо.