Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Прийом громадян

Керівники структурних підрозділів ХОДА проведуть прийом громадян у Чугуївському районі

докладніше >>

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

З професійним святом тих, хто забезпечує реалізацію державної політики в соціальній сфері, допомагає ветеранам і малозахищеним верствам населення (інвалідам, дітям-сиротам, багатодітним матерям, батькам-одинакам тощо), привітав перший заступник голови райдержадміністрації Григорій Танков.

 

«Я хочу звернути основну увагу на людей, які сумлінно виконують покладені на них державою численні повноваження, – зазначив перший заступник голови райдержадміністрації. – Бо кожен з них має велике серце, яке разом з домашніми клопотами й турботами вміщає в себе біль, надію та сподівання багатьох інших людей». Григорій Танков подякував винуватцям свята за здатність співпереживати, доброту й готовність допомогти землякам у разі потреби. Він також нагадав присутнім про те, що в 2019 році ця дата в Україні відзначається вже 20-й раз.

За  високий професіоналізм, вагомий внесок у справу соціального захисту населення та з нагоди Дня працівника соціальної сфери України кращих соцпрацівників Чугуївщини нагороджено грамотами Чугуївських райдержадміністрації і районної ради.

Під час урочистостей вітальні номери присутнім подарували колективи й окремі співаки районного Будинку культури.

Довідково. Сьогодні в соціальній сфері Чугуївського району працюють близько 200 чоловік. Соціальні послуги населенню надають фахівці Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Чугуївського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області; територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) ЧРДА; Чугуївської міськрайонної філії Харківського обласного центру зайнятості; Чугуївського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області; Харківського обласного соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; Чугуївської міськрайонної філії Харківського обласного центру зайнятості; Чугуївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; районної організації Товариства Червоного Хреста України.