Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Перший заступник голови райдержадміністрації Григорій Танков та заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова висловили щирі слова подяки тим, хто за покликанням серця присвятив себе мистецтву, для кого творчість, духовність та національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.

 

Звертаючись до винуватців свята, Григорій Танков відзначив: «Ви виховуєте підростаюче покоління в дусі патріотизму. Адже ідеологія завжди йде попереду, і наші діти мають пишатися своєю вільною, самостійною, прекрасною країною. А талановитій молоді ви даруєте надію, що вона може добре співати, танцювати, грати, виступати на сцені, вселяєте їй впевненість у собі».

Валентина Волоцкова звернула увагу на досягнення галузі: «Завдяки діяльності наших працівників культури Чугуївський район звучить в області, Україні й навіть в зарубіжжі. Саме в цій сфері ми маємо найбільше перемог. На районних заходах з нагоди свят та визначних дат збирається вся велика чугуївська громада – культура об’єднує нас».

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва кращих у цій царині нагороджено грамотами й подяками районних органів влади. Серед них – керівники та фахівці клубних закладів, творчі колективи, виконавці.  

Користуючись нагодою, очільник Малинівської об’єднаної територіальної громади Микола Семер’янов привітав з професійним святом представників галузі культури району та нагородив грамотами своїх спеціалістів, які розвивають цю сферу в Малинівці.

Святковий настрій присутнім у залі створив дитячий колектив «Любисток» з Новопокровського навчально-виховного комплексу.