Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

За цей час фахівцями інклюзивно-ресурсного центру, що в Есхарі, зроблено багато добрих справ. Відзначити річницю закладу тут зібралися вихованці, їх вчителі, батьки та почесні гості.

 

«Це дуже важливе свято для нас усіх, бо діти – наше майбутнє. Немає різниці, звичайна це дитина чи з особливими потребами, ми їх однаково любимо і бажаємо кращої долі, – сказав перший заступник голови райдержадміністрації Григорій Танков. – Наше головне завдання – допомогти їм, навчити, адаптувати до подальшого життя.

Приємно бачити, як дівчатка і хлопчики спілкуються, радіють зустрічі, що вони щирі й відкриті. Тож дякую фахівцям центру за професіоналізм і самовіддану працю і бажаю діточкам та їх батькам всього найкращого, а ми завжди будемо поруч».

Приємні слова з боку гостей доповнили подарунки: директорці закладу Еллі Шляхті урочисто вручено принтер, благодійну фінансову допомогу та багато солодощів від Чугуївських райдержадміністрації та райради, Есхарівського дитячого садка, підприємців. А ще від заслуженого майстра спорту України, восьмиразового паралімпійського чемпіона з плавання Максима Веракси з Америки, який на власному прикладі показав, що будь-яка людина може досягти успіху.

Завершилося свято яскравими виступами вихованців центру, цікавими майстер-класами для діточок, їх веселими іграми за участю аніматорів і чаюванням у дружньому колі.

Довідково. КЗ «Чугуївський районний інклюзивно-ресурсний центр» створено в 2018 році. Сьогодні тут працюють професійні фахівці: логопед, дефектолог, реабілітолог та практичний психолог. Їх основним завданням є комплексне обстеження дітей. На сьогодні його пройшли 35 дітей з Чугуївського і Печенізького районів.

Спеціалістами також проводяться консультації і семінари для батьків особливих дітей.