Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Оперативну нараду перший заступник голови райдержадміністрації Григорій Танков розпочав з сумної звістки: кілька днів тому на сході країни під час обстрілу загинув чугуївець Герман Бродніков. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять 23-річного хлопця.

 

Далі на нараді, яка пройшла у розширеному форматі за участю також керівників служб району, сільських та селищних голів, було розглянуто низку нагальних питань.

Перш за все про проведену роботу доповіли начальники філій «Чугуївський райавтодор» та «Чугуївське ДЕП» Андрій Владіміров та Наталя Шаповалова. Для ліквідації аварійної ямковості велися роботи поблизу Малинівки, Есхара, Новопокровки, Леб’яжого; здійснювалося встановлення дорожніх знаків та видалення чагарників. Дорожніми підприємствами підготовлено до роботи в зимових умовах техніку – 2 навантажувачі, 2 автогрейдери, трактор, 3 піскорозкидачі, роторний снігоочищувач, солерозподілювач. Стовідсоткова забезпеченість – піском та сіллю, на 80 % від потреби підготовлено протиожеледної суміші.

Щодо діяльності підприємств газо- та електропостачання їх керівникам було поставлено запитання стосовно зміни тарифів, встановлення лічильників та висловлено побажання чіткої взаємодії з органами виконавчої влади.

Майже місяць триває опалювальний період. Про його проходження поінформувала начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації Ірина Володько, відзначивши, що проблемною залишається ситуація у Чкаловському та Кочетку – у цих селищах досі не включено опалення.

У конструктивному діалозі керівників структурних підрозділів, районних служб та органів місцевого самоврядування було розглянуто питання організації роботи освітніх закладів, призначення субсидій та пільг, призову на строкову службу.

На нараді було також було заслухано інформації про роботу медичних закладів, поліції та служби надзвичайних ситуацій.