Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Юрист Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Руслан Малявін проводив безкоштовні юридичні консультації для мешканців селищ і сіл Чугуївщини за допомогою Skype-зв’язку.

 

По дистанційну правову допомогу звернулися 6 громадян, які мали змогу задати запитання юристові, знаходячись біля моніторів комп’ютерів у бібліотеках району. Запитання стосувалися комунальних проблем, розірвання договору довічного утримання, зняття з реєстрації місця проживання, правильного оформлення запиту на публічну інформацію тощо.

Правовий захід було організовано в межах реалізації Меморандуму про співпрацю між Чугуївською райдержадміністрацією та Чугуївським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, за сприяння відділу культури і туризму райдержадміністрації.

Довідково:

У 2013 році Чугуївська центральна районна бібліотека та 3 бібліотеки-філії перемогли в конкурсі «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету» в рамках Програми «Бібліоміст», завдяки чому отримали технічне обладнання для створення центрів вільного доступу до Інтернету.

Така модернізація дозволила жителям Чугуївського району вільно користуватись всесвітньою мережею у читальних залах книгозбірень. Поступово кількість долучених до Інтернету бібліотек, які входять до Чугуївської районної централізованої бібліотечної системи, зросла до 8.