Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Під час урочистого заходу до Дня працівників сільського господарства, що відбувся в районному Будинку культури, символічні короваї з нової пшениці отримали керівники району.

 

«Низько вклоняємося вам, шановні трударі агропромислового комплексу, бо саме від вас в першу чергу залежить те, що маємо щоденно на обідньому столі, – звернувся до винуватців свята перший заступник голови райдержадміністрації Григорій Танков. – Аби виплекати добрі врожаї, треба мати не лише професійне вміння, а й щиру любов до рідної землі, довкілля. Ми пишаємося земляками-хліборобами та тваринниками, які, незважаючи на природні примхи, важку працю, інші негаразди, щороку нарощують потужність виробництва, впроваджують сучасні технології, гідно продовжують споконвічну славу вітчизняних  годувальників. Тож подальших трудових звитяг вам, здоров’я та сімейних гараздів!»

За багаторічну сумлінну працю і високі показники у виробництві відзнаками обласного та районного рівнів нагороджена численна група аграріїв Чугуївщини, а сивочолі ветерани галузі отримали цінні подарунки та слова вдячності.

Земляки-хлібороби – незмінно серед кращих на Слобожанщині, тому у вагомому загальному ужинку  –  цілком заслужено й їхній гідний внесок. На адресу невтомних працівників полів та ферм лунало багато щирих привітань, а завдячуючи яскравій концертній програмі у виконанні творчих колективів та солістів-аматорів з Чугуївщини, аграрії отримали задоволення та гарний святковий настрій.