Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Між територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації та районним центром первинної медико-санітарної допомоги і центральною районною лікарнею налагоджена тісна співпраця.

 

Це дозволяє оперативно вирішувати проблеми, які виникають у мешканців району, внутрішньо переміщених осіб із зони АТО. А взаємодія соціальних робітників з патронажними медичними сестрами районної організації Товариства Червоного Хреста дає можливість своєчасно та більш якісно надавати соціальні послуги особам пенсійного віку та людям з інвалідністю, які обслуговуються терцентром.

На даний час лікарями центральної районної лікарні проводиться поглиблений медичний огляд мешканців відділення стаціонарного догляду для постійного проживання терцентру. Результати обстеження фіксуються в історії хвороби для подальшого аналізу, виявлення та лікування хронічних хвороб, встановлення групи інвалідності, внесення змін до індивідуальної програми реабілітації.

У відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання мешкають 6 осіб, яким встановлено інвалідність. Щорічний медичний огляд допомагає виявляти захворювання та ефективно їх лікувати.