Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Суттєвою мотивацією для роботодавців до збільшення кількості нових робочих місць для працевлаштування безробітних є компенсація фактичних витрат роботодавцям на оплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

 

Протягом 2018-2019 років Чугуївською міськрайонною філією Харківського  обласного центру зайнятості надано компенсацію роботодавцям за 63 працевлаштованих безробітних на нові робочі місця.

Загалом ця послуга корисна роботодавцям, оскільки стимулює керівників підприємств та приватних підприємців не просто створювати нові робочі місця, а й офіційно набирати працівників у штат, виплачувати їм легальну заробітну плату та забезпечувати соціальні гарантії.

 Важливим фактом є те, що процедура оформлення всіх необхідних документів для отримання компенсації єдиного внеску є спрощена та доступна. Роботодавцю, який працевлаштовує безробітних, для отримання компенсації необхідно лише надати впродовж 2 місяців з дня працевлаштування особи до центру зайнятості заяву та довідку встановленого зразка. Головне, щоб робоче місце було новим, тобто створене у результаті діяльності суб’єкта господарювання, збільшення штатної чисельності працівників за умови відсутності зменшення середньомісячної чисельності за попередні 12 місяців, модернізації чи зміни технології виробництва, що потребують нових знань, навичок і вмінь працівника. Роботодавець не повинен мати заборгованість зі сплати єдиного внеску. Він також не може бути банкрутом, і проти нього не може бути порушена справа про банкрутство. Роботодавцю щомісяця компенсуються фактичні витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за відповідну особу за місяць, за який він сплачений. Компенсація виплачується впродовж одного року від дня працевлаштування особи.

Існують додаткові механізми сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб, а саме: компенсація витрат роботодавця на оплату праці за працевлаштування на умовах строкових трудових договорів зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб.

Компенсація витрат роботодавцю на оплату праці тривалістю не більше 6 календарних місяців надається за умови працевлаштування зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб за направленням центру зайнятості на умовах строкових трудових договорів і збереження гарантій зайнятості таких осіб протягом періоду, що перевищує тривалість виплати у 2 рази.

Компенсація виплачується в межах коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття після працевлаштування зареєстрованих безробітних з числа ВПО за направленням центру зайнятості.

 Компенсація виплачується щомісяця в розмірі фактичних витрат на оплату праці осіб, прийнятих за направленням  центру зайнятості, але не вище середнього розміру заробітної плати штатного працівника, що склався у відповідному регіоні за минулий місяць, або обчисленої з неї відповідної суми в разі, коли особа працювала неповний місяць.

Зазначені витрати включають основну та додаткову заробітну плату, визначену відповідно до частин першої та другої статті 2 Закону України «Про оплату праці», та суму єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, нарахованого на такі виплати.

Протягом 2018-2019 роківЧугуївською міськрайонною філією Харківського обласного центру зайнятості надано компенсацію роботодавцям, які працевлаштували по строковим договорам 6 безробітних осіб, які належать до категорії внутрішньо переміщених осіб.

Чугуївська міськрайонна філія Харківського обласного центру зайнятості запрошує роботодавців Чугуївського району та міста Чугуєва до співпраці.