Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Новий механізм надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг запроваджено у грошовій безготівковій формі та у грошовій готівковій формі (постанова КМУ від 17.04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі»).

 

З 1 жовтня 2019 року пільги у безготівковій формі призначаються звернення пільговика. За бажанням пільговика, для отримання пільг у готівковій формі з початку опалювального періоду необхідно до 15 жовтня подати до управління соціального захисту населення відповідну заяву. Наступний термін подачі заяв – до 15 травня – в такому разі пільги готівкою надаватимуться з початку неопалювального періоду.

Для пільгових категорій громадян розмір пільгової знижки на оплату житлово-комунальних послуг (в межах встановлених соціальних нормативів) залишається незмінним.

Змінюється лише механізм перерахування коштів за надані пільги у грошовій безготівковій формі.

З 1 жовтня 2019 року перерахування коштів за надані пільги у грошовій безготівковій формі буде проводитися через АТ Ощадбанк.

Протягом доби після перерахування коштів АТ Ощадбанк направить пільговику смс-повідомлення про стан проведених розрахунків за послуги з підприємствами - надавачами житлово-комунальних послуг.

Перерахування коштів за надані пільги здійснює АТ Ощадбанк загальними сумами у встановленій законодавством послідовності, а саме:

опалення (теплопостачання, газо- або електропостачання);

гаряче водопостачання;

центральне водопостачання та водовідведення;

постачання електричної енергії та освітлення;

постачання природного газу для приготування їжі та підігріву води;

вивезення побутових відходів;

послуги з управління багатоквартирним будинком.

Інформація про суми, які необхідно оплатити за житлово-комунальні послуги, буде щомісяця надаватися АТ Ощадбанк у смс-повідомленні, яке направлятиметься на номер мобільного телефону.

 

Зразок смс-повідомлення

Pilga     1721,49 - Загальний розмір пільги

nepokryla

H_Voda133,70 - Сума за послугу, яку необхідно доплатити

Detalivkabineti

 

Звертаємо увагу, що оплата за комунальні послуги проводиться безпосередньо пільговиком після отримання смс-повідомлення, а саме у сумі, яка зазначена в смс-повідомленні (це різниця між вартістю спожитих послуг та перерахованою сумою пільг).

 

Надання додаткової інформації проводиться: з питань щодо призначення та визначення розміру пільг – управлінням соціального захисту населення, за місцем отримання пільг; з питань щодо перерахування банком коштів за надані пільги організаціям - надавачам комунальних послуг – АТ Ощадбанк (контакт-центр 0800 210 800); з питань щодо спожитих коштів, нарахованих сум за послуги, розміру заборгованості (переплати) – підприємствами - надавачами комунальних послуг.

Після закінчення опалювального сезону заощаджені кошти на рахунку для виплати пільг, які утворилися станом на 1 червня, виплачуються пільговикам шляхом перерахування коштів на поточні рахунки АТ Ощадбанк, про що банк інформує пільговика шляхом надсилання смс-повідомлення.

Відповідно до пункту 19 Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі пільговик зобов’язаний повідомляти структурному підрозділу з питань соціального захисту населення про зміну всіх обставин, які впливають на надання пільг (у разі зміну складу сім’ї, адреси місця проживання тощо).