Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Її запровадження обговорили 26 листопада під час селекторної наради під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.

 

У заході взяв участь голова ХОДА Олексій Кучер.

Програма медичних гарантій – це принципово нова система фінансування спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги, яка запрацює в Україні з 1 квітня наступного року.

Наразі, зауважив прем’єр-міністр, країна недостатньо підготовлена, і є певні ризики щодо запуску реформи. Втім, чотирьох місяців, на думку Олексія Гончарука, достатньо, щоб виправити наявні недоліки.

«Принцип дуже простий: є лікарні, які мають бути автономізовані, забезпечені технікою та підключені до електронної системи охорони здоров’я. НЦЗУ має стати партнером для всіх закладів за договором. Є три параметри, за якими ми будемо вимірювати ефективність роботи в регіонах: кількість цифровізованих закладів, кількість комп’ютеризованих закладів та кількість підключених до електронної системи охорони здоров’я», - сказав очільник уряду.

На сьогодні, за його даними, лідерами з автономізації лікарень є Полтавська, Хмельницька, Одеська, Харківська та Сумська області.

«Ми будемо кожен місяць проводити таку нараду та дивитися, який прогрес у регіонах», - зазначив прем’єр.

Що стосується ситуації в нашому регіоні, мережа комунальних закладів охорони здоров’я області, які надають спеціалізовану та високоспеціалізовану медичну допомогу, складається з 201 закладу. Реорганізації на комунальні некомерційні підприємства підлягають 186 з них. Станом на 22 листопада реорганізовано 179 закладів, 3 знаходяться у стадії перетворення, рішення про перетворення ще 3-х закладів вже винесені на найближчі сесії відповідних рад.

Серед проблемних питань своєчасного впровадження реформи як у нашому, так і в інших регіонах є те, що наказом Державного агентства з питань електронного урядування України передбачена необхідність погоджувати придбання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення. На думку представників медичної сфери Харківщини, цю вимогу варто скасувати в умовах реформування галузі.

Також Олексій Гончарук порушив під час наради питання вакцинації.

«Більше ніж 95% населення країни – нормальний рівень вакцинації, який гарантує безпеку. Для нас важливо, щоб цей показник був досягнутий. Наразі показники невтішні. Потрібно проводити чітку та послідовну інформаційну політику серед людей. Усі вакцини в нас є, проблем із забезпеченістю немає, є проблема зі сприйняттям серед населення», - зауважив Олексій Гончарук.