Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Фахівці Чугуївської райдержадміністрації побували у Новопокровській селищній раді, де здійснили контроль за виконанням цим органом самоврядування делегованих йому державою повноважень, а також надали методичну та практичну допомогу.

 

Тут створено всі умови для комфортного життя, є розгалужена інфраструктура. Діють 15 торговельних об’єктів, 5 кафе, майстерні з пошиття й ремонту одягу та взуття, побутової техніки, перукарня, лазня тощо.

У селищі – одні з найкращих в районі навчально-виховний комплекс, дитсадок, Будинок культури, активно діють численні гуртки та секції аматорів сцени й любителів спорту.

Тільки за останні три роки місцевій громаді вдалося залучити інвестицій більш як на сім мільйонів гривень завдяки здобутим багатьом, у тому числі зарубіжним, грантам. Зупинятися на досягнутому новопокровці не збираються, тож позитивні зрушення тут відбуватимуться і надалі.

Проте існують і проблемні питання, які потребують негайного розв’язання. Зокрема, внутрішні негаразди на місцевому містоутворюючому підприємстві – державному комбінаті хлібопродуктів – не сприяли повноцінному надходженню бюджетних коштів останніми роками. Дещо затягується процес здачі в експлуатацію довгоочікуваних очисних споруд, що негативно впливає на навколишнє середовище.

Як і скрізь, найбільше нарікань у  новопокровців – на погані автодороги, хоча в селищі намагаються утримувати їх у належному стані. Але найбільше роздратування викликає жахливе асфальтне полотно з селища до Кам’яної Яруги протяжністю шість кілометрів, незважаючи на те, що його щорічно частково ремонтують.

Саме ці, а також інші сторони життєдіяльності місцевої громади розглядалися на підбитті підсумків роботи комісії, яке провела заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова. 

«Орган місцевого самоврядування в Новопокровці – дієвий та ефективний, тому й селище динамічно розвивається, а скоро матимемо ще ширші можливості, – відзначила Валентина Волоцкова. – Адже, по-перше, Новопокровка стане центром однойменної ОТГ. По-друге, із затвердженим новим генеральним планом розвитку селища значно зростають його потенційні можливості, які місцева громада використає з користю. А районна влада всіляко сприятиме цьому процесу».