Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Керівник області та громадські активісти й волонтери, що входять до ГР, обговорили подальшу спільну роботу й нагальне питання виборів нового складу ради.

 

Спершу Олексій Кучер запитав представників громадськості, чи потрібна якась допомога з боку ОДА в процесі підготовки до майбутніх виборів Громадської ради.

«Я знаю, що ваші повноваження закінчуються 7 грудня. Що від мене потрібно, щоб підготувати наступні вибори? Ми повністю відкриті. Будь ласка, повідомляйте про це», - сказав голова ХОДА.

Голова Громадської ради при ХОДА Олексій Курцев  повідомив, що ініціативна група по формуванню нового складу ради вже створена та подала необхідні документи до Юридичного департаменту облдержадміністрації.

«Від вас ми просимо єдиного в цьому питанні - пришвидшити процес роботи Юридичного департаменту. Щоб ми далі могли працювати», - звернувся Олексій Курцев.

Серед питань, які порушували представники громадськості, - стан екології в області, боротьба з корупцією, реалізація програми національно-патріотичного виховання тощо. Також Олексія Кучера запросили відвідати «Укроп-хол» та питали про подальші зустрічі – уже з окремими громадськими організаціями. Голова ХОДА запевнив присутніх, що такі зустрічі відбудуться.

Він також запропонував учасникам Громадської ради створити спільну групу в одному з месенджерів для оперативного обміну інформацією.

«Якщо така форма діалогу вам підходить, я братиму в ній участь», - сказав Олексій Кучер.