Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Чугуївського району, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Григорій Танков.

 

Начальник Чугуївського районного відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області Володимир Назаренко поінформував присутніх про реалізацію заходів з приведення захисних споруд цивільного захисту у готовність до використання за призначенням. На сьогодні оцінено стан готовності 21 захисної споруди, з них 2 одиниці готові, 11 – обмежено готові, 8 – не готові.

Важливою складовою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій є проведення масово-роз’яснювальної роботи серед населення. Організовано бесіди у 85 багатодітних родинах, з 53 громадянами, які зловживають спиртними напоями, 357 самотніми особами та особами похилого віку. Проведено 14 бесід у трудових колективах з метою роз’яснення правил безпеки життєдіяльності на виробництві та в побуті. Організовано роботу з дітьми щодо попередження дитячого травматизму, їх навчання основним вимогам безпеки життєдіяльності, формування світоглядних та етичних основ здорового способу життя. У закладах освіти району проведено тиждень безпеки життєдіяльності, в рамках якого пройшли круглі столи, вікторини, брейн-ринги та конференції.

Розглядалося на засіданні і питання готовності лікувальних закладів району до роботи в період підвищення рівня захворюваності на грип та ГРВІ. Заступник головного лікаря з медичної частини КНП «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М. Кононенка» Валерій Суховецький та заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення комунального підприємства «Чугуївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Владислав Чуріков розповіли, що закуплено противірусних препаратів на суму 12049,17 грн, 23 упаковки Таміфлю на суму 10511,57грн. Зроблено стовідсотковий запас дезінфекційних засобів на суму 35 тис. грн. та на 50 % від потреби – засобів індивідуального захисту органів дихання (маски) – 2200 шт. Проведено щеплення проти грипу 40 медичним працівникам. Створено запас засобів індивідуального захисту в амбулаторіях, у приміщеннях яких, а також у пунктах тимчасового базування проводиться поточна дезинфекція та опромінювання бактерицидними лампами згідно з графіком; розміщено пам’ятки та санбюлетені з попередженням розповсюдження вірусної інфекції серед населення.

Медичну тему продовжив начальник Чугуївського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області Максим Кривогуз, який  повідомив, що у районі зафіксовано 1 випадок захворювання на вірусний гепатит А. У ході проведення епідрозслідування було зафіксовано порушення державних санітарних норм і правил щодо забезпечення населення якісною питною водою та встановлено її невідповідність за мікробіологічними та санітарно-хімічними показниками.

За результатами засідання комісією прийнято низку рішень.