Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Продовжуючи виконувати завдання з підготовки курсантів, особовий склад в/ч А4104 залучається до виконання завдань у операціях АТО/ООС з ведення повітряної розвідки, перевезення вантажів та особового складу, медичної евакуації поранених та хворих, а також у підрозділах повітряних, сухопутних, десантно-штурмових військ. І все це заради спокою і миру на нашій землі.

 

Сьогодні військовослужбовці та гості зібралися на плацу, аби урочисто відсвяткувати 24-у річницю частини.

«Вітаю з днем народження авіаційної бригади, – звернувся до військових перший заступник голови райдержадміністрації Григорій Танков. – Ваше першочергове завдання – навчати курсантів, та багато хто вже з гідністю пройшов шляхами зони АТО/ООС. Нещодавно ми відсвяткували річницю 92-ї ОМБр і в Авдіївці багато спілкувалися з військовослужбовцями. Всі хлопці говорять: «Ми постійно дивимося у небо, чекаємо на наших друзів, які завжди прикриють згори». Сьогодні хочу побажати вам, щоб ви літали лише у мирному небі».

Від райдержадміністрації та відокремленого підрозділу спілки ветеранів АТО він подарував військовій частині принтер.

Заступник начальника Харківського національного університету Повітряних сил ім. Івана Кожедуба з озброєння, начальник озброєння, полковник Олександр Закапка висловив впевненість, що військові й надалі з честю та гідністю нестимуть свій обов’язок.

На важливих досягненнях цього року акцентував увагу начальник штабу, перший заступник командира в/ч А4104, підполковник Роман Логінов: «Програма польотів виконана в повному обсязі, основна увага приділяється підготовці курсантів-льотчиків, майбутньому військової авіації. Також ми постійно проводимо заходи патріотичного виховання нашої молоді, що дуже важливо в наш час».

На шикуванні частини військовослужбовцям вручили відзнаки та нагороди від районної та міської влад, керівництва військової частини і ХНУПСУ.

Хвилиною мовчання вшанували загиблих у районі проведення АТО/ООС.

 

ДОВІДКА. Чугуївська навчальна авіаційна бригада була сформована відповідно до Директиви Міністра оборони України 1 грудня 1995 року та є правонаступницею Чугуївського училища льотчиків-винищувачів, яке було сформовано у вересні 1938 року на базі другої бригади дев’ятої військової школи льотчиків та льотчиків-спостерігачів.

З початком радянсько-німецької війни училище було перебазовано до м. Чимкент (Казахстан), де вже у листопаді було відновлено навчальну роботу. Наприкінці 1941 року з льотчиків-інструкторів школи для фронту було сформовано 728-й винищувальний авіаційний полк, який пройшов бойовий шлях до Берліну.

У частині «стали на крило» 236 Героїв Радянського Союзу, 12 Двічі Героїв Радянського Союзу і всесвітньо визнаний повітряний ас Другої світової війни Тричі Герой Радянського Союзу маршал авіації Іван Микитович Кожедуб. Також з Чугуївського аеродрому зробили крок до зірок дев’ять льотчиків-космонавтів.

1 грудня 1995 року відповідно до Директиви Міністра оборони України на базі 810-го навчального авіаційного полку, окремого батальйону зв’язку і радіотехнічного забезпечення та окремого батальйону аеродромно-технічного забезпечення була створена 203-я авіаційна база (навчальна), яку в серпні 2004 року переформовано в 203-ю навчальну авіаційну бригаду. З 1 вересня 2004 року 203-я навчальна авіаційна бригада входить до складу Харківського національного університету Повітряних сил ім. Івана Кожедуба. Основним завданням бригади є практична підготовка курсантів льотного факультету університету на літаках Л-39 та Ан-26, а також на вертольотах Мі-8 та Мі-2.

З початком бойових дій у 2014 році військовослужбовці навчальної авіаційної бригади вступили в боротьбу за незалежність та територіальну цілісність України.