Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Червень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Під час неформального спілкування очільник ОДА обговорив з керівниками іноземних представництв питання подальшої співпраці, зокрема, перспективи залучення нових інвестицій в економіку регіону.

 

«Це вперше в області організовано таку спільну зустріч. І я дуже вдячний за те, що ви прийняли запрошення. Я хочу познайомитися з усіма, хочу розширювати наші відносини. Всі соціальні проекти та інші ініціативи, які у вас є, ми будемо підтримувати. І зі свого боку будемо пропонувати ідеї. Ми абсолютно відкриті і не просто готові, а дійсно бажаємо співпрацювати», - сказав Олексій Кучер.

Під час заходу він привітав почесного консула Республіки Албанія в Харкові Шахіна Омарова з Днем незалежності Албанії, який святкували 28 листопада,  а почесного консула Республіки Індонезія в Харкові Олександра Фельдмана - з призначенням (він обійняв посаду 26 листопада).

Представники консульств під час зустрічі розповіли про проєкти, які  реалізують у регіоні. 

Так, керівник регіонального представництва КМЄС Роберт Жулкєвскі розповів про роботу з підтримки реформ правоохоронних органів на Харківщині. Почесний консул Республіки Австрія в Харкові Всеволод Кожемяко повідомив про проєкти з підтримки переселенців, які реалізуються за підтримки Почесного консульства, та запропонував у найближчій перспективі організувати зустріч керівництва області з послом Австрії в Україні.