Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Прийом громадян

Керівники структурних підрозділів ХОДА проведуть прийом громадян у Чугуївському районі

докладніше >>

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Традиційне навчання працівників райдержадміністрації, яке відкрила і провела керівник апарату райдержадміністрації Вікторія Герман, розпочалося з питань, що стосувалися діяльності державних службовців.

 

Начальник відділу управління персоналом апарату райдержадміністрації Тетяна Прядка познайомила колег з результатами щорічного оцінювання, метою якого є визначення якості виконання поставлених завдань.

У райдержадміністрації оцінено 108 чоловік, з яких 22 отримали відмінну оцінку, 86 – позитивну. Далі вона надала практичні рекомендації щодо визначення завдань, ключових показників та складання індивідуальної програми підвищення рівня професійної компетентності на наступний рік.

Враховуючи велику кількість порушень у роботі структурних підрозділів з системою електронного документообігу FossDoc, детально проаналізовано стан її використання. Найбільш поширені недоліки озвучила начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Тетяна Омельченко, серед яких – зберігання документів у неприйнятному форматі та під незрозумілою назвою; невірне зазначення реквізитів та подвійна реєстрація документів тощо.

Деяких питань трудової дисципліни та організації роботи у зв’язку зі скороченням чисельності працівників торкнулася Вікторія Герман, наголосивши на необхідності неухильного дотримання норм Закону України «Про державну службу».