Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Серпень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Діяльність архівного відділу райдержадміністрації спрямована на реалізацію державної політики у сфері архівної справи і діловодства.

 

У 2019 році з метою забезпечення формування Національного архівного фонду архівним відділом на постійне зберігання прийнято 2275 одиниць зберігання управлінської документації, що надійшли від Чугуївської райдержадміністрації, Чугуївської районної ради, Введенської, Кочетоцької, Новопокровської селищних, Великобабчанської, Зарожненської, Старопокровської сільських рад, Виконавчого комітету Чкаловської селищної ради, Чугуївського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Харківської області та інших юридичних осіб.

До Національного архівного фонду за результатами експертизи цінності документів включено 1027 од. зб. Також, експертною комісією архівного відділу схвалено описи справ з кадрових питань (особового складу) та тривалого зберігання на 438 од. зб.

З метою удосконалення роботи з документами в установах та на підприємствах, що перебувають у зоні комплектування архівного відділу, проведено 12 перевірок роботи служб діловодства, експертних комісій та архівних підрозділів та огляд стану організації архівного зберігання документів у структурних підрозділах райдержадміністрації, організовано 4 семінари з підвищення кваліфікації працівників архівних підрозділів, служб діловодства, голів і членів експертних комісій.

Станом на 01.12.2019 юридичними особами – джерелами формування НАФ (за результатами паспортизації архівів) описано 85% документів Національного архівного фонду. Документи з кадрових питань (особового складу) описано на 92%. В архівних підрозділах юридичних осіб – джерел комплектування архівного відділу понад встановлені роки зберігаються 1304 од. зб.

Поліпшено умови зберігання документів Національного архівного фонду шляхом отримання в оренду архівним відділом додаткового приміщення площею 30,4 кв. м. Вжито заходів щодо забезпечення протипожежного режиму шляхом обладнання архівосховищ вогнегасниками у кількості 5 шт.

Забезпечено централізований державний облік документів Національного архівного фонду. Так, в архівному відділі станом на 01.12.2019 зберігається 34949 од. зб. документів НАФ. Загалом, загальна кількість документів НАФ, що зберігаються в архівних підрозділах юридичних осіб, становить близько 9 тис. од. зб.

Забезпечувалося використання відомостей, що містяться в архівних документах. Здійснювалося інформаційне забезпечення користувачів за їх запитами, надання документів для користування в читальному залі архівного відділу, експонування документів на виставках, публікації відомостей, що містяться в архівних документах, в інформаційній газеті «Вісник Чугуївщини».

Так, у звітному періоді серед запитів, що надійшли до архівного відділу, 63% становили запити майнового, 28% – соціально-правового та 8 % – тематичного характеру.  

Станом на 01.12.2019 у районі функціонує 12 трудових архівів (без статусу юридичної особи) сільських, селищних рад, в яких загальна кількість архівних документів, що перебувають на зберіганні, становить 422 од. зб., у звітному періоді ними виконано 11 запитів соціально-правового характеру.