Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Прийом громадян

Керівники структурних підрозділів ХОДА проведуть прийом громадян у Чугуївському районі

докладніше >>

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Вона відбулася у відділенні трансфузіології КНП «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка», де здійснювався забір донорської крові для надання медичної допомоги постраждалим в зоні бойових дій.

 

До добровільної акції долучилися більше двох десятків наших земляків, більшість з яких за покликанням серця регулярно здають кров. Як і  старший бойовий медик 54-ї ОМБр Вікторія Чухно (вона стала донором чотири роки тому).

«Я – медпрацівник і чудово знаю, наскільки важливі життєдайна рідина та її компоненти для поранених, – поділилася вона. – Тож разом з бойовими товаришами, серед яких є Почесні донори, намагаюсь регулярно здавати кров. Ми й надалі продовжимо цю благородну справу».

Головний лікар Чугуївської центральної районної лікарні, заслужений лікар України В’ячеслав Грушка разом із завідуючою відділенням трансфузіології  Валентиною Мосенцевою з неприхованою гордістю констатує, що Чугуївщина – одна з  кращих в області щодо донорства, й тому наш медичний заклад стабільно в достатньому обсязі забезпечений донорською кров’ю.

Нещодавно в ЦРЛ встановлено найсучасніше обладнання, завдяки якому обстеження пацієнтів на наявність гепатиту, сифілісу, ВІЧ та інших захворювань відбувається за найвищими європейськими стандартами й абсолютно виключає можливість зараження при використанні донорської крові.

У районі щороку зростає кількість Почесних донорів України, яких в наступному році буде вже 20.

«Ми пишаємося земляками-донорами, які не заради користі, а з милосердних почуттів дарують власну кров іншим людям, зокрема, сьогодні – пораненим бійцям, – прокоментувала подію заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова. – До акції добровільно долучилися військовослужбовці, працівники, студенти, за що їм усім – велика подяка».