Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Серпень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

До цієї акції із задоволенням долучилися всі бажаючі жінки, які зібралися в затишному та гостинному районному центрі туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

 

Директорка закладу Інна Артеменко та її колеги, як завжди, творчо та цікаво організували неформальне спілкування присутніх гостей, розповіли про особливості використання в нашій країні сакрального предмету жіночого гардеробу. Адже з давніх-давен хустка є символом української жіночності, вірності й кохання, а також своєрідним оберегом.

Чарівні мешканки Чугуївщини залюбки приміряли на себе різнобарвні хустини, продефілювали в них та відчули наснагу від причетності до джерельних національних витоків.

«Ми отримали величезне задоволення, доторкнувшись до прабатьківської спадщини, власного родоводу, поспілкувавшись за чаюванням про наше суто жіноче, а також про сьогодення малої батьківщини та держави, – підсумувала проведений захід заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова. – Україна відроджує кращі народні традиції, міцно відстоює вистраждану незалежність, розбудовується, а тому нас і наших дітей очікує щаслива доля».

 

Довідка. Вінницькі активісти, переконані, що таке свято сприятиме збереженню, відродженню та розвитку народних традицій, запропонували щорічно 7 грудня на державному рівні проводити День української хустки.

Вони закликали всіх українок робити світлини з хустками та публікувати їх, переважно, у соцмережах, демонструючи таким чином наші невмирущі національні традиції, автентичність та спадкоємність поколінь, жіночу красу.