Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Прийом громадян

Керівники структурних підрозділів ХОДА проведуть прийом громадян у Чугуївському районі

докладніше >>

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

У Малинівці біля пам’ятного знаку жертвам атомного вибуху в квітні 1986 року відбувся районний мітинг-реквієм з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській  АЕС.

 

Сивочолі ліквідатори, керівники та представники громадськості Чугуївщини та Малинівської ОТГ, трудових і навчальних колективів хвилиною мовчання вшанували безсмертний подвиг героїв-побратимів, вклонилися й поклали квіти до пам’ятного знаку.

«Вже понад 180 мешканців нашого району, які мужньо та самовіддано зупиняли поширення трагедії, вже відійшли у вічність, – із сумом констатував у своєму виступі керівник районної організації «Союз Чорнобиль України» Анатолій Матукін. – Ціною власного здоров’я, життя ми виконали надскладне завдання, тож закликаємо співвітчизників завжди пам’ятати про це і завадити повторенню подібного величезного лиха в майбутньому».

«Чорнобиль ніколи для нас не стане минулим, адже велич подвигу ліквідаторів його наслідків навіть важко уявити, – коментує перший заступник голови райдержадміністрації Григорій Танков. – Це справжні скромні герої, які без вагань жертвували собою заради щасливого майбуття інших. На жаль, їх лави стрімко скорочуються, тож потрібно цінувати кожного з них, назавжди зберегти народну пам’ять про справжній приклад патріотизму та мужності».