Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Червень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

П’ятий рік поспіль на Чугуївщині проводиться благодійна акція «Щедрий грудень» – марафон добрих справ напередодні Нового року.

 

Не залишаються осторонь й заклади освіти району. Всі учасники виховного процесу – учні, вчителі, батьки – самовіддано включилися у волонтерський рух.

Розпочався місячник 3 грудня всеукраїнським днем добрих справ «Щедрий вівторок», який вперше відбувся у листопаді минулого року. Тоді Україна офіційно долучилася до всесвітнього благодійного руху.

У рамках акції «Щедрий грудень» допомогу одягом, дитячими іграшками, продуктами харчування, новорічними подарунками отримали діти, які перебувають у складних життєвих обставинах та із зони проведення АТО/ООС.

До Дня Збройних Сил України у закладах освіти проведено інформаційну кампанію «Дякую захисникам» – підтримка поранених військовослужбовців під час виконання бойових завдань щодо захисту суверенітету та територіальної цілісності на Сході України. Учні закладів освіти району намалювали малюнки, власноруч виготовили обереги, написали вірші та привітальні побажання пораненим воїнам, які перебувають у військовому шпиталі м. Харкова.

До Дня інвалідів у закладах освіти проведено благодійну акцію «Тепло в долонях», під час якої учні привітали людей похилого віку та вчителів-пенсіонерів.

А напередодні новорічних свят, під час проведення акції «Новорічний рік без самотності», працювали новорічні майстерні з виготовлення сувенірів та привітальних листівок для самотніх людей, які мешкають на території населених пунктів району.

19 грудня, в День Святого Миколая, учні Волохово-Ярського НВК відвідали та привітали подарунком дитину з інвалідністю, яка за станом здоров’я не відвідує заклад освіти.

Учні Новопокровського НВК відвідали вдома своїх земляків, воїнів АТО В.П. Сазонова та С.О. Агафонова, привітали їх зі святами.