Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Червень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Керівник апарату райдержадміністрації Вікторія Герман на початку наголосила, що всім держслужбовцям потрібно неухильно дотримуватися Правил внутрішнього трудового розпорядку та виконавської дисципліни.

 

Тетяна Ушатюк – головний спеціаліст відділу управління персоналом райдержадміністрації докладно розповіла про порядок заповнення на офіційному вебсайті Національного агенства з питань запобігання корупції декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави, за 2019 рік у зв’язку зі змінами в Законі України «Про запобігання корупції».

Два питання порядку денного висвітлила начальник відділу управління персоналом апарату райдержадміністрації Тетяна Прядка. По-перше, мова йшла про нові посадові інструкції, які потрібно підготувати та затвердити відповідно до Порядку розроблення посадових інструкцій державних службовців категорій «Б» та «В».

По-друге, Т. Прядка поінформувала присутніх про стан справ з організації підвищення рівня професійної компетентності державних службовців райдержадміністрації. Вона відзначила, що у 2019 році у порівнянні з попереднім збільшилася кількість працівників, які пройшли навчання, і подякувала керівникам структурних підрозділів за плідну взаємодію і всіляку підтримку в організації підвищення рівня професійної компетентності службовців райдержадміністрації.