Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Червень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Начальник відділу управління персоналом апарату райдержадміністрації Тетяна Прядка повідомила, що за 2019 рік ми маємо добрі показники з питання підвищення рівня професійної компетентності державних службовців.

 

Підвищення кваліфікації, сказала вона, здійснювалося за регіональною програмою для державних службовців 1-5 груп оплати праці та за обласним планом-графіком для 6-9.

Упродовж 2019 року у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України підвищила кваліфікацію 91 особа (77% від кількості працюючих), з них: 1 заступник голови районної державної адміністрації, 26 державних службовців категорії «Б», 64 – категорії «В» (у 2018 році – 22 особи).

За загальною (сертифікатною) професійною програмою підвищили кваліфікацію 14 осіб, з них: 6 державних службовців категорії «Б», 8 – категорії «В» (торік – 1 особа).

За загальними короткостроковими програмами підвищили кваліфікацію 77 осіб, з них: 1 заступник голови райдержадміністрації, 20 державних службовців категорії «Б», 56 – категорії «В» (торік – 21).

З числа цих осіб у сфері запобігання корупції підвищили кваліфікацію 12 державних службовців категорії «В» (торік – 10).

Функціональне навчання у сфері цивільного захисту при Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області пройшли 6 осіб, минулого року – 9.

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції взяла учать у чотирьох тренінгах, семінарах-нарадах за відповідними програмами Української школи урядування та Харківської обласної державної адміністрації.

Окрім того, протягом року окремі державні службовці навчалися у галузевих міністерствах, департаментах, проходили онлайн курси відповідно до завдань та функцій структурних підрозділів та індивідуальних програм підвищення рівня професійної компетентності.

На цей час 8 працівників райдержадміністрації є слухачами Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України для здобуття вищої освіти за спеціальністю галузі знань «Публічне управління та адміністрування»: 5 – за заочною формою навчання (головний спеціаліст загального відділу апарату Оксана Бабієць, начальник загального відділу апарату Тетяна Омельченко, державний реєстратор відділу державної реєстрації Ольга Кольцова, головний спеціаліст служби у справах дітей Наталія Косенко, начальник юридичного відділу апарату Іван Скупченко), 1 – за заочно-дистанційною (начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації, головний архітектор району Петро Старусьов), 2 – за денною (головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації Марія Глущенко, начальник відділу по виплаті компенсацій та грошових виплат управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Скоробогатько).

Наразі в райдержадміністрації працюють 7 магістрів державного управління (Дмитро Бондаренко, Марина Горовенко, Тетяна Кулешова, Олександр Лисянський, Марина Отченашко, Олена Савінова, Тетяна Ушатюк), 8 магістрів державної служби (Олена Альхімович, Лілія Блудова, Ірина Володько, Вікторія Герман, Олена Горлачова, Ганна Кіндякова, Тетяна Крюкова, Тетяна Прядка) і 6 магістрів публічного управління та адміністрування (Тетяна Бєлєвцова, Любов Кіянська, Денис Локайчук, Тетяна Малій, Валерія Райлян, Тетяна Сергєєва).

Широко використовується система підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування шляхом самоосвіти. Щомісяця проводяться навчання працівників і семінари-наради з сільськими, селищними головами та секретарями місцевих рад. У 2019 році на цих комунікативних заходах вже розглянуто 115 питань.