Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

На початку наради Григорій Танков перед присутніми керівниками райдержадміністрації, її структурних підрозділів, органів місцевого самоврядування, служб району привітав з ювілеями з дня народження відразу чотирьох іменинників.

 

Це виконуючий обов’язки завідуючого хірургічним багатопрофільним відділенням центральної районної лікарні ім. М. Кононенка, лікар-хірург Юрій Бурцев, старший інспектор відділу оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Василь Левченко, головний спеціаліст-бухгалтер служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Слабоспицька та начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Валерія Райлян. Вони отримали районні відзнаки та квіти.

Розгляд питань порядку денного розпочався з доповіді начальника відділу оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Миколи Лучникова. Він розповів про організаційну структуру управління цивільним захистом райдержадміністрації, місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, евакооргани, нагадавши сільським та селищним головам їх повноваження у сфері цивільного захисту, ліквідації надзвичайних ситуацій та оборонної роботи.

З підсумками призову громадян на строкову військову службу познайомив присутніх заступник військового комісара – начальник відділення комплектування Чугуївського об’єднаного районного військового комісаріату Володимир Федотов. Планове завдання районом виконано на 100%, крім того, Чугуївський ОРВК за підсумками роботи у 2019 році посів друге місце серед 34 аналогічних установ області. Володимир Федотов також назвав як ті сільські ради, які не забезпечили призовниками збройні сили відповідно до плану, так і ті, що перевиконали доведені завдання. 

Тему проходження опалювального періоду у районі висвітлила начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації Ірина Володько: подача тепла здійснюється у штатному режимі та без перебоїв, житлово-комунальні послуги надаються у повному обсязі. У Кочетку відбудеться зменшення тарифів на послуги з теплопостачання.

На території району проводилася робота щодо утримання дорожньої інфраструктури у належному стані, про що доповів начальник філії «Чугуївський райавтодор» Андрій Владіміров. Підприємством виконано ямковий ремонт на ділянках автодороги Кам’яна Яруга – Введенка – Тернова, встановлено півтори сотні знаків, оброблено дорожнє полотно протиожеледним матеріалом, здійснено грейдирування дороги у с. Зелений Колодязь.

Актуальних питань соціального захисту населення торкнувся начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лисянський, який повідомив про набрання чинності законодавчих норм про верифікацію (процес перевірки отримувачів соціальних виплат), яка здійснюватиметься у три етапи. Він зазначив також, що у районі не сформовано фонд надання матеріальної допомоги через незабезпеченість районного бюджету та відсутність субвенцій на ці цілі із сільських та селищних рад. Тому звернувся до керівників органів місцевого самоврядування з проханням передбачити кошти для надання матеріальної допомоги, допомоги на поховання, проведення гемодіалізу.

Завершилася нарада справжнім щедруванням – вихованці районного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, учні Новопокровського НВК піснями та віршами побажали присутнім усіляких гараздів.