Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Щорічна неформальна зустріч лідерів учнівського самоврядування Чугуївщини з керівниками райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування відбулася в районному будинку культури.

 

З активними та допитливими юними земляками спілкувалися перший заступник голови райдержадміністрації Григорій Танков, заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова, а також секретар Кам’яноярузької сільської ради Ольга Михайлова.

Ведучий заходу, старшокласник Новопокровського НВК Костянтин Павлов разом з ровесниками з інших навчальних закладів підготували цікаві та оригінальні питання, тож поважні посадовці щиро та відверто розповіли про свої труднощі, здобутки та сподівання на життєвому шляху, особисті уподобання, родинні традиції тощо.

Підлітки разом з авторитетними співрозмовниками жваво коментували ситуацію, що склалася наразі в країні, області, рідних населених пунктах та з притаманним юності завзяттям пропонували конкретні дії, які, на їхню думку, принесуть значну користь конкретним місцевим громадам, землякам.

«Зустріч вкотре засвідчила неабиякий інтелектуальний потенціал нашої молоді, й надзвичайно приємно спілкуватися з такими допитливими та ерудованими особистостями, – зазначив Григорій Танков. – Попереду у цих чудових хлопців та дівчат багато випробувань, які вони повинні гідно подолати, аби здійснити свої мрії, надії та сподівання. Я і колеги будемо раді, якщо наші дружні поради допоможуть учням на життєвій ниві, спонукають їх ніколи не здаватися й не зупинятися на шляху до поставленої мети».