Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Захід відбувся в рамках розробки Стратегії розвитку Харківської області на період 2021-2027 років.

 

До складу підгрупи «Розвиток промисловості на інноваційній основі» увійшли керівники найбільших промислових підприємств області, ректори вишів, представники влади та громадськості. Керівником підгрупи є генеральний директор АТ «Турбоатом» Віктор Суботін, а з боку ХОДА її роботу координує начальник Управління розвитку промисловості Володимир Міщенко.

«Під час засідання виділили 4 основні напрями роботи. Це розвиток високоприбуткових галузей промисловості та виробництва «на експорт». Активізація інноваційних процесів у промисловому комплексі, високі технології, діджиталізація та Індустрія 4.0. Створення нових форм інтеграції бізнесу - кластерів, індустріальних і наукових парків. Особливий інтерес представляють індустріальні парки по типу «Brownfield», які передбачають використовувати вже наявні, але не задіяні у виробництві промислові майданчики на великих підприємствах області. Збереження і розвиток кадрового потенціалу, реорганізація професійно-технічного навчання», - розповіли в Управлінні розвитку промисловості ХОДА.

Під час засідання заслухали виступи головного інженера АТ «Турбоатом» Григорія Іщенка, директора ДП ХМЗ «ФЕД» Дмитра Леонова, директора ДУ «НІОХІМ» Ірини Довгалюк, директора Державного інституту з проєктування підприємств коксохімічної промисловості («Гіпрококс») Віктора Рудики, виконавчого директора об'єднання роботодавців «Граніт» Олександра Колесникова, голови постійної комісії облради з питань промисловості Миколи Бєлова та інших членів робочої підгрупи.

«Ухвалення Стратегії дозволить залучити в область додаткове фінансування з боку Фонду регіонального розвитку. Цей процес також створить умови для розробки реальних механізмів підтримки на регіональному та державному рівні, сприятиме притоку інвестицій в промисловий комплекс регіону», - відзначили в Управлінні розвитку промисловості.