Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

На Чугуївщині з нагоди Дня Соборності України пройшли численні заходи. З метою виховання в учнів почуття патріотизму та гордості за свою державу педагогічними колективами проведено значну роботу в навчальних закладах району.

 

У школах та НВК відбулися:

- загальношкільний Урок Соборності «Єднання заради незалежності»;

- тематичні уроки, семінари, бесіди, засідання круглого столу, лекції з висвітлення подій, пов’язаних із проголошенням Акта злуки Української Народної Республіки, за темами «Соборна Україна – одвічна мрія народу», «Українці у боротьбі за створення власної держави», «Сонце Соборності», «Історичне значення об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки», «Трагічна сторінка української історії на шляху до незалежності України»;

- конкурс малюнків «Соборна мати-Україна – одна для всіх, як оберіг»;

- учнівські конференції «Ідеї Соборності України: минуле, сучасне, майбутнє», «Єдина незалежна соборна, Україно моя», «Державність, соборність, стабільність»;

- флешмоби «Ланцюг єднання».

У шкільних бібліотеках та музеях було оформлено тематичні виставки художньої літератури, експозиції за темами «Україна: історія і сьогодення», «22 січня – День Соборності України», «Гідні пам’яті нащадків», «Героїчні сторінки в історії українського народу».

Цикл заходів до цієї визначної дати проведено в бібліотеках Чугуївської ЦБС. Там, де діють інтернет-центри, було організовано перегляд відеофільму «День Соборності України», а також відеороликів «Моя країна – Україна» і «День Соборності: новини», «Не стидайся, то твоя земля», «Активісти про соборність», «Дай нам, Боже».

У читальному залі центральної районної бібліотеки до Дня Соборності було відкрито книжкову виставку-хроніку «Україна суверенна: від витоків до сьогодення».   

В Кочетоцькій бібліотеці проведено тематичну годину «Соборна мати Україна – одна для всіх, як оберіг». Присутні із зацікавленістю слухали історію виникнення свята, розмірковували про поняття соборності України, познайомилися з книжковою виставкою «Україно, соборна і вільна! З народами світу крокуй в майбуття», на якій була представлена література, що висвітлює тернистий шлях України до соборності. 

Під такою ж назвою пройшла інформаційна година в Зарожненській бібліотеці, де школярі дізналися про становлення і розвиток українського національного державотворення, про Акт злуки, який спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну і соборну державу. Інформаційна година «Від історичної Злуки до омріяної злагоди», присвячена Дню Соборності, відбулася в Новопокровській бібліотеці.

У Кам’яноярузькій бібліотеці цікаво пройшла  гра-вікторина  «Історія моєї  країни»,  яка складалася  з трьох розділів – географічний, народознавчий  та історичний.