Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Згідно з дорученням прем'єр-міністра України Олексія Гончарука впродовж січня поточного року проходять інформаційні заходи із суб'єктами господарювання щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

 

За допомогою різних форм комунікацій, як масових публічних, так і безпосередніх візитів за місцем здійснення господарської діяльності, заплановано охопити максимальну кількість роботодавців та працівників.

Використання найманої праці без оформлення трудових відносин містить у собі багато негативних моментів, та перш за все це втрата страхового стажу для призначення пенсії, недоотримання коштів у бюджет.

Громадяни, які працюють без укладання трудового договору, позбавляють себе лікарняного, допомоги у разі отримання травми на виробництві, трудового стажу, пенсії, втрачають оплачувану відпустку.

Робота з виявлення нелегальних працівників складається з трьох етапів: інформаційної кампанії; підготовчої роботи до проведення інспекційної кампанії; інспекційної кампанії. Результати проведеної роботи стануть основою для планування та реалізації аналогічних заходів в інших ризикованих сферах господарювання. На даний час будуть охоплені зазначеною кампанією суб'єкти господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщування та організації харчування.

Під проведення заходів державного контролю підпадатимуть суб'єкти господарювання, які матимуть невідповідність орієнтованої чисельності працівників, що було встановлено під час інформаційно-роз'яснювальних заходів, даним Реєстру застрахованих осіб.