Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Перший заступник голови ХОДА розповів про головні напрямки своєї роботи та першочергові завдання.

 

До цього часу Віталій Погосян очолював Департамент економіки та інвестицій Вінницької міської ради. Пропозицію працювати в Харківській області прийняв без вагань, говорить перший заступник голови ХОДА: «Харківська область – унікальний регіон, який має дуже великий потенціал. І мені, як людині, яка хоче розвивати Україну в цілому, цікаво працювати тут. Переді мною поставленні певні вимоги та завдання – вони мені до вподоби, і я розумію, що можу їх виконати».

Першочергове завдання – залучити інвестиції в регіон: «Ми маємо запустити програму щодо залучення інвестицій. Сьогодні в обласній адміністрації немає окремого підрозділу, який займався б супроводом інвесторів. Найближчим часом буде розпорядження голови ХОДА, яке дасть старт цій роботі. Ми говоримо, що готові приймати інвестиції, але інвестори ставлять питання: куди конкретно їм заходити. Цієї інформації наразі немає. Ми зберемо все, створимо структуру, яка буде супроводжувати інвесторів: не лише на етапі створення підприємства, а протягом усього часу роботи, бо питання виникають повсякчас».

Важливою запорукою залучення інвестицій Віталій Погосян вважає, зокрема, створення дієвих індустріальних парків: «Ми вже сьогодні обговорюємо потенційні земельні ділянки, на яких можуть бути створені індустріальні парки. Це складна робота, бо ми розуміємо, що ділянки, які справді зацікавлять інвесторів, повинні мати певну інфраструктуру: доступ до комунікацій, електроенергії, дороги, там мають бути люди, які працюватимуть на об’єктах. Інвестор, який приходить будувати заводи, в першу чергу, дивиться саме на це».

Також необхідно сприяти й розвитку того бізнесу, який уже працює на Харківщині, наголошує перший заступник голови ХОДА: «Ми маємо зробити все, щоб бізнес почувався в безпеці. Є безпека - є довіра та розвиток. Маємо створити умови для того, щоб наявні підприємства інвестували у виробництво: робили модернізацію, були продуктивнішими. Щоб наша продукція відповідала міжнародним стандартам якості. Це, відповідно, збільшуватиме товарообіг з іншими країнами. Так само маємо не забувати про малий і середній бізнес. І окремий напрямок у цьому – молодіжне підприємництво. На Харківщині велика кількість студентів, які повинні мати можливість займатися власною справою. Тут ми підходимо до креативної економіки, яка сьогодні розвивається в світі».

На думку першого заступника голови ХОДА, на Харківщині необхідно будувати кластерну модель економіки: «Харківщина має багато переваг. Тут є велика кількість промислових підприємств, міжнародний аеропорт, розвинута ІТ-спільнота, наукова база. Маємо об’єднати всі ці сфери, зробити так, щоб це все працювало в синергії. Адже, наприклад, машинобудування в об’єднані з ІТ-сферою – це вже зовсім інший рівень. Також бачимо великі перспективи у розвитку переробної харчової промисловості. Харківська область - аграрний регіон, тут є великі холдинги та підприємства. Будемо стимулювати розвиток саме переробної промисловості. Можемо говорити про кластеризацію в енергетиці, про біофармацію тощо. Саме кластерна модель економіки дозволить області бути конкурентоспроможною не тільки в Україні, а й за її межами».